Черкасам випала нагода провести чемпіонат України з трекових гонок

        13 Август 2019              Прокомментировать

чемпіонат України з трекових гонок


У Черкасах уперше відбудеться чемпіонат України з трекових гонок
Черкасам випала нагода провести чемпіонат України з трекових гонок

 

Черкасам випала нагода провести у себе два етапи Чемпіонату України з трекових гонок. Такого різновиду професійних перегонів у нашому місті ще не було.

Про це інформує «vikka.ua».

Попередні два етапи Чемпіонату відбувалися у Чернівцях. Тепер і черкащани мають нагоду побачити видовищну дріфт-таксі спортивних автомобілів на грунтовій трасі. Змагальну ділянку наразі готують на території черкаського аеропорту. А самі змагання відбудуться упродовж двох днів – 7 та 8 вересня.

Проведення перегонів такого рівня забезпечує Автомобільний клуб «Черкаси» спільно з Автомобільною федерацією України.дріфт-таксі

«У Черкасах відбудеться два етапи Чемпіонату України. 7 вересня – III етап, а 8 вересня – IV. Перегони передбачають грунтову овальну трасу та контакту боротьбу автомобілів. Розраховуємо на приїзд більше десяти учасників, – розповідає керівник АК «Черкаси», представник ФАУ Андрій Яроменко. – Ми завжди намагаємося залучати до Черкас професійний автоспорт та різні його види. Тож вже давно міркували над тим, щоб організувати у нас ще й Чемпіонат України з трекових гонок. До речі, я сам планую брати участь у заїздах».

Організатори наголошують, що трекові перегони відбуваються досить швидко – лише упродовж кількох годин. Тож пропонують глядачам не запізнюватися. Як і першого, так і другого змагального дня етапи розпочнуться о 15:00, а вже о 17:00 – запланована церемонія нагородження. Вхід на змагання – через центральні ворота аеропорту.

Окрім того, у перерві між заїздами працюватиме «дріфт-таксі».

Теги: гонки, чемпіонат,України, перегони аеропорту, дріфт-таксі, Автомобільною, гонок, автомобілів, трасу, Черкас, автоспорт

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Комментирование закрыто.